Strona główna » Katalog » Kształty » Zwierzyniec
Kategorie
Szukaj
Nowości w sklepie

Zwierzyniec

Zwierzyniec

Kolekcja wyrobów ceramicznych „Zwierzyniec” z Bolesławca to niezwykła propozycja dla miłośników pięknych, ręcznie wykonanych przedmiotów, które wprowadzają do wnętrza domu ciepło i urok. Wśród tych niezwykłych wyrobów znajdują się m.in. słonie na szczęście, kotki czy ryby, które zdobią pomieszczenia, dodając im niepowtarzalnego charakteru.

Wyjątkowy dodatek do każdego wnętrza

W kolekcji znajdują się ręcznie wykonane figurki słoni, które zachwycają swoją precyzją wykonania i pięknem zdobień. Umieszczenie takiego słonia w domu ma przynieść jego mieszkańcom szczęście i dostatek. Kolejnymi bohaterami kolekcji są kotki ceramiczne. Te urocze stworzenia od wieków towarzyszą człowiekowi, a ich wdzięk i niezależność przyciągają uwagę artystów. Ceramika bolesławiecka z motywem ryb to doskonały sposób na wprowadzenie do wnętrza domu symboliki związanej z tymi zwierzętami oraz na podkreślenie niepowtarzalnego charakteru naszych mieszkań.

Kolekcja wyrobów ceramicznych „Zwierzyniec” z Bolesławca to nie tylko piękne i oryginalne ozdoby, ale także przedmioty o głębokim znaczeniu symbolicznym. Ich ręczne wykonanie oraz unikatowe wzory sprawiają, że są one idealnym prezentem dla bliskich oraz wyjątkowym dodatkiem do każdego wnętrza.


Szukaj
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

© 2022 wrceramika.com ::wszelkie prawa zastrzeżone
strzalka do gory
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies oraz przetwarzanie danych zgodnie z naszą Polityką Prywatności
Nie pokazuj więcej tego komunikatu