Strona główna » Katalog » Kształty » Osłony na doniczki
Szukaj
Nowości w sklepie

Osłony na doniczki

Osłony na doniczki

Osłony na doniczki – ceramika artystyczna z Bolesławca

 

Ozdób swoje parapety naszymi osłonami.

 

Rośliny doniczkowe znajdziesz dziś w niemal każdym domu, bowiem nie tylko są piękne i dekoracyjne, ale też przyczyniają się do oczyszczania i nawilżania powietrza. Nawet te najpiękniejsze w nieestetycznych plastikowych doniczkach nie zawsze dobrze prezentują się na półkach czy parapetach. Porcelana bolesławiecka to również piękne, ręcznie malowane osłony na doniczki. Artystycznie profilowane i wyposażone w efektowne dekoracje  będą dodatkową ozdobą wnętrz. Odwiedzając nasze sklepy firmowe z bolesławiecką porcelaną wybierzesz unikalne wzory osłonek dla swoich roślin.

 

Wyroby ceramiczne do ozdoby Twojego domu

 

Porcelana z Bolesławca to unikaty, których wyjątkową atrakcją jest niepowtarzalność ręcznie malowanych wzorów oraz często nietypowe, wyszukane kształty. Nasze osłonki na doniczki formą przypominają kielichy kwiatów, dlatego są artystyczną dekoracją nawet bez umieszczonych w nich roślin. To wyroby ceramiczne, których głównym zadaniem jest dostarczanie pozytywnych emocji, jakie odczuwamy obcując z pięknymi przedmiotami. Osłonki, tak jak cała bolesławiecka ceramika, to produkty zdobione przez naszych artystów, dzięki czemu nabierają wyjątkowej wartości. W kolekcji znajdziesz kilka wzorów oraz różne rozmiary osłonek, które dopasujesz do wielkości doniczki. Polecamy tez inne artykuły ozdobne z porcelany, kubki ceramiczne, filiżanki, wazy i naczynia oraz bogaty porcelanowy zwierzyniec.


 
Szukaj
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

© 2021 wrceramika.com ::wszelkie prawa zastrzeżone
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies oraz przetwarzanie danych zgodnie z naszą Polityką Prywatności
Nie pokazuj więcej tego komunikatu