Strona główna » Katalog » Kształty » Sztućce i deski do krojenia
Kategorie
Szukaj
Nowości w sklepie

Sztućce i deski do krojenia

Sztućce i deski do krojenia

Sztućce – porcelana z Bolesławca do stylowej kuchni

Dobre do użytku i do dekoracji.

Jednym z elementów, jaki wyróżniał dawne, wyposażone w kaflowy piec węglowy kuchnie, było dekorowanie wnętrza zawieszanymi na ścianach i pod okapem akcesoriami. Obok patelni i rondli swoje należne miejsce miały też łyżki wazowe, cedzakowe i długie widelce do smażenia. Dziś w kuchni z pewnością nie masz już pieca na węgiel, ale wciąż może ją zdobić przepiękna porcelana bolesławiecka. Znajdziesz tu praktyczne i wyjątkowo dekoracyjne łyżki wazowe, ale również deski do krojenia, łyżki do zupy i sosu oraz inne akcesoria.  Nasze wyroby ceramiczne doskonale prezentują się zarówno pod kuchennym okapem, jak i na stole, jako sztućce do serwowania dań.

Ceramiczny zestaw przyborów kuchennych

Nawet najstaranniej urządzona kuchnia nie posiada duszy, jeśli nie zostawisz w niej śladów swojego pobytu. W rustykalnych wnętrzach porcelana z Bolesławca stanowi przysłowiową kropkę nad i, ramkę do obrazka, kokardę przy warkoczu – jednym słowem, artystyczne wykończenie aranżacji. Ceramiczny zestaw przyborów kuchennych to ciekawy i zarazem prosty sposób na połączenie elementów dekoracyjnych z użytkowymi. Nasze deski ceramiczne, łyżki wazowe i inne akcesoria są wytrzymałe, dlatego bez problemu możesz ich używać do przygotowywania codziennych posiłków. Po zakończeniu przygotowań i umyciu w domowej zmywarce przejmują rolę artystycznej dekoracji.

Wszystkie sztućce, deski do krojenia, podstawki do łyżek, a także wazy i naczynia, wśród których znajdziesz cedzaki i wyciskacze do cytryn, pomogą Ci stworzyć piękne i funkcjonalne wnętrze.


Szukaj
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

© 2022 wrceramika.com ::wszelkie prawa zastrzeżone
strzalka do gory
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies oraz przetwarzanie danych zgodnie z naszą Polityką Prywatności
Nie pokazuj więcej tego komunikatu