Strona główna » Katalog » Kształty » Cukiernice i mleczniki
Szukaj
Nowości w sklepie

Cukiernice i mleczniki

Cukiernice i mleczniki

Cukiernice i mleczniki - wyroby ceramiczne z Bolesławca

W naszych cukierniczkach cukier będzie słodszy.

Zastawa stołowa to nie tylko tradycyjne talerze głębokie, płytkie i deserowe oraz zestaw sztućców i szklanek. To również niewielkie, ale bardzo funkcjonalne naczynia, które z jednej strony zdobią stół, a z drugiej zwiększają komfort spożywania posiłku. Do ich gamy zaliczają się cukierniczki oraz mleczniki, czyli niewielkie, zgrabne dzbanuszki na mleko lub śmietankę do kawy. W naszej kolekcji znajdą Państwo rozmaite wzory, zarówno w tradycyjnym kształcie, jak i modele bardziej ekstrawaganckie – np. takie jak piękna cukierniczka, która imituje jabłko lub dzwonek. Bolesławiecka ceramika to unikalna i ponadczasowa ozdoba stołu, dzięki której każdy posiłek będzie ucztą.

Rustykalne naczynia – Bolesławiec

Cukierniczki i mleczniki to naczynia, dzięki którym aranżacja stołu zyskuje na elegancji. Ręcznie malowana porcelana bolesławiecka ma specyficzny klimat, który kojarzy się z ciepłem domu rodzinnego i rustykalnym otoczeniem. Malowane ręcznie wyroby ceramiczne, w tym nasze mleczniki i cukierniczki, budzą skojarzenia ze zdrowym wiejskim mlekiem, słodkim, aromatycznym miodem i chlebem prosto z pieca.

Poza cukierniczkami polecamy też ręcznie zdobione dzbanki o ciekawych kształtach, chlebaki ceramiczne, półmiski i czajniki. Jeśli lubią Państwo otaczać się pięknymi przedmiotami i celebrować posiłki w wyjątkowym klimacie, porcelana z Bolesławca jest świetnym wyborem.


 
Szukaj
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

© 2021 wrceramika.com ::wszelkie prawa zastrzeżone
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies oraz przetwarzanie danych zgodnie z naszą Polityką Prywatności
Nie pokazuj więcej tego komunikatu