Strona główna » Katalog » Kształty » Artykuły ozdobne
Kategorie
Szukaj
Nowości w sklepie

Artykuły ozdobne

Artykuły ozdobne

Artykuły ozdobne z Bolesławca

Nie wszystkie z oferowanych przez nas artykułów to produkty użytkowe. W naszym asortymencie znaleźć można również ceramiczne artykuły ozdobne nawiązujące stylistyką do aranżacji z przeszłości. Są one także doskonałą formą podkreślania własnych pasji czy indywidualnych cech charakteru. Nierzadko to również przedmioty stricte kolekcjonerskie oraz pamiątkowe stanowiące wspomnienie odwiedzanych miejsc czy okazjonalnych spotkań.
Artykuły ozdobne z Bolesławca to wyjątkowy przykład ceramiki artystycznej, która pełnymi garściami korzysta z doświadczeń minionych pokoleń, jednakże nie stroni również od nowoczesnych trendów. Nadrzędnym celem naszych ręcznie malowanych ceramicznych breloczków, malutkich aniołków, dzwonków, zegarów oraz dekoracji świątecznych jest sprawianie przyjemności.

Ceramika dekoracyjna 

Przedmioty z ceramiki powstające w naszej bolesławieckiej manufakturze to produkty zdobione ręcznie, które mają dużą wartość artystyczną. To coś, co zdecydowanie odróżnia je od ceramiki produkowanej i zdobionej masowo. Dlatego też doskonale nadają się na prezent, unikalną pamiątkę z podróży lub dekorację świąteczną. W naszej kolekcji nie brakuje również bibelotów, które dodatkowo mogą pełnić funkcję użytkową tj. naparstek do szycia czy miniaturowe kubeczki i filiżanki, idealne na porcję zapałek lub wykałaczek.
Kolekcjonowanie słoników z ceramiki czy malutkich aniołków jest nie tylko modne. Badania pokazują, że obcowanie z pięknymi przedmiotami ma dodatkowo działanie terapeutyczne i wyzwala pozytywne emocje. Możliwości w tym zakresie są naprawdę spore. Możesz kolekcjonować kubki ceramiczne, zwierzaki z ceramiki, ale również małe i duże aniołki, które zajmą miejsce w gablocie, witrynie lub na półce z książkami. Wybór należy do Ciebie!


Szukaj
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

© 2022 wrceramika.com ::wszelkie prawa zastrzeżone
strzalka do gory
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies oraz przetwarzanie danych zgodnie z naszą Polityką Prywatności
Nie pokazuj więcej tego komunikatu