Strona główna » Katalog » Kształty » Serwetniki
Kategorie
Szukaj
Nowości w sklepie

Serwetniki

Serwetniki

Serwetniki Bolesławiec – praktyczne wyroby ceramiczne

Nasze zdobione serwetniki sprawdzą się na każdym eleganckim stole.

Serwetki to ten element wyposażenia stołu, który niestety zniknął z naszej codzienności.  Lekkie bibułki pojawiają się jednak w lokalach gastronomicznych i na odświętnych stołach, gdzie nie tylko pomagają zachować czystość, ale też efektownie dekorują. Podawanie serwetek wymaga odpowiedniej oprawy. Zapewniają ją nasze serwetniki. Ta elegancka, ręcznie malowana porcelana doskonale prezentuje się na każdym stole zwłaszcza, jeśli towarzyszą jej inne elementy zastawy w tym samym stylu.

Proponowane przez nas serwetniki to zarówno klasyczne formy, z przegródką na pakiet serwetek, jak i specjalne ceramiczne obrączki. Te drugie są eleganckim dodatkiem do płóciennej serwety, którą układa się obok talerza na elegancko zastawionym stole. 

U nas znajdą Państwo dopasowane do porcelanowych serwetników artykuły, takie jak: cukierniczki, mleczniki, maselnice, czy dekoracyjne półmiski. Porcelanowe modele serwetników doskonale uzupełnią zastawę stołową albo filiżanki i talerze deserowe np. na podwieczorkowym spotkaniu z przyjaciółmi.

Bolesławiecka porcelana – unikalne motywy dekoracyjne

Serwetniki, które powstają w naszej manufakturze, to elementy większej kolekcji, jaka jest tworzona w BolesławcuWyroby ceramiczne charakteryzuje unikalność dekoracji, nanoszonych ręcznie przez artystów-rzemieślników. Taka technika zdobienia sprawia, że porcelana bolesławiecka jest niepowtarzalna. Pomimo dużego podobieństwa kształtów, każdy serwetnik nieznacznie różni się od pozostałych minimalnymi detalami, co nadaje mu wyjątkowości.


Szukaj
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

© 2022 wrceramika.com ::wszelkie prawa zastrzeżone
strzalka do gory
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies oraz przetwarzanie danych zgodnie z naszą Polityką Prywatności
Nie pokazuj więcej tego komunikatu