Strona główna » Katalog » Kształty » Wazy i naczynia
Kategorie
Szukaj
Nowości w sklepie

Wazy i naczynia

Wazy i naczynia

Ceramika artystyczna - wazy i naczynia

Każda potrawa podana w tych naczyniach smakuje i wygląda lepiej.

Przygotowywanie i podawanie gorących potraw wymaga odpowiednich naczyń, które z jednej strony świetnie zniosą wysokie temperatury, a z drugiej pięknie zaprezentują się na stole. Alternatywą dla osmalonego garnka i nieestetycznej tortownicy jest unikalna porcelana z Bolesławca. Produkty, które znajdziesz w tej kategorii, doskonale nadają się do serwowania gorących dań. W ręcznie malowanej, ceramicznej wazie podasz zupę lub gulasz, w hermetycznym garnku zaserwujesz chilli, a brytfanna jest idealnym pomysłem na podanie pieczeni. Naczynia ceramiki sprawiają, że danie staje się wykwintne i smakuje o wiele lepiej.

Chlebaki ceramiczne i przybory kuchenne

Naczynia ceramiczne mają tę cechę, że doskonale znoszą temperatury, a ukryta w ich wnętrzu potrawa długi pozostaje gorąca. Podobnie, jak czajniki i podgrzewacze zapewnią gorący napój po wielu kwadransach, tak waza z pokrywą czy hermetyczny garnek zagwarantują gorąca zupę czy gulasz. Atutem, jakim wyróżnia się bolesławiecka ceramika, jest też jej wysoka odporność na zmywanie w zmywarkach, dlatego piękne naczynia zyskują na komforcie.

W naszym asortymencie znajdziesz też pojemniki do przechowywania żywności oraz przydatne przybory kuchenne, jak wyciskacz do cytryn lub porcelanowy cedzak. Jednym z nich jest też chlebak ceramiczny z pokrywą, którą wyposażyliśmy w wygodny uchwyt. Umieszczone w takim pojemniku pieczywo nie obsycha na stole nawet, jeśli goście spędzą przy nim wiele godzin. Zarówno chlebaki ceramiczne, jak i wazy czy brytfanna dekorowane są ręcznie motywami roślinnymi w pięknych, ciepłych kolorach.


Szukaj
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

© 2022 wrceramika.com ::wszelkie prawa zastrzeżone
strzalka do gory
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies oraz przetwarzanie danych zgodnie z naszą Polityką Prywatności
Nie pokazuj więcej tego komunikatu