Strona główna » Katalog » Kształty » Świeczniki i lampiony
Kategorie
Szukaj
Nowości w sklepie

Świeczniki i lampiony

Świeczniki i lampiony

Porcelana bolesławiecka – ręcznie malowane świeczniki

Odpowiedni nastrój zyskasz dzięki naszym świecznikom.

Przyjemny nastrój, jaki tworzą świece, kojarzy nam się przede wszystkim z romantycznymi kolacjami we dwoje oraz z Bożym Narodzeniem. Dziś jednak możesz wykorzystać każdą okazję do tego, aby spędzić czas przy nastrojowych płomieniach, sącząc dobre wino. Polecamy Ci ręcznie zdobione wyroby ceramiczne - świeczniki, dzięki którym stworzysz jeszcze ciekawszy i bardziej relaksujący klimat. Porcelana bolesławiecka to kolekcja przedmiotów, które - poza funkcjami użytkowymi - mają też niezwykłą moc zmieniania otoczenia. Świeczniki zagwarantują miejsce na Twoje świece, ale też będą uroczym detalem ozdobnym, który ustawisz na półce lub w witrynie.

 

Ceramiczne unikaty - Bolesławiec

Świeczniki są dziś dostępne w każdym sklepie wielobranżowym, dlatego nietrudno wyposażyć dom w takie akcesoria. Porcelana z Bolesławca jednak to nie tylko przydatny przedmiot, ale i wyjątkowa magia, jaka kryje się w unikalnych kształtach i zdobieniach. Zewnętrzne kolory, malowane kwiaty i inne elementy ozdobne na naszych świecznikach i innych wyrobach ceramicznych są efektem pracy ludzkich rąk. Ręcznie wykonane dekoracje są niepowtarzalne, dzięki czemu zyskują wysoką wartość artystyczną.

Wśród świeczników, jakie oferujemy znajdziesz zarówno tradycyjne kompozycje – pojedyncze i podwójne, jak i świeczniki płaskie, z uchwytem i okazjonalne. Wśród tych ostatnich wyróżnia się choinka oraz malowany domek – unikaty z Bolesławca idealne na święta.


Szukaj
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

© 2022 wrceramika.com ::wszelkie prawa zastrzeżone
strzalka do gory
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies oraz przetwarzanie danych zgodnie z naszą Polityką Prywatności
Nie pokazuj więcej tego komunikatu