Kategorie
Szukaj
Nowości w sklepie

Wazony

Wazony

Ceramika z Bolesławca - wazony

Każdy kwiat potrzebuje pięknej oprawy.

Kwiaty to nie tylko dowód uczuć, ale również sympatii, przyjaźni przeprosin lub sposób na uczczenie ważnego wydarzenia. Kiedy pojawiają się w domu lub firmie, potrzebują odpowiedniego wazonu. Znajdziesz go w tej kategorii naszych produktów. Polska ceramika artystyczna, z której słynie manufaktura w Bolesławcu to nie tylko zastawy stołowe, czajniki i podgrzewacze czy sztućce, ale również przedmioty, które pełnią niemal wyłącznie funkcje dekoracyjne. Do takich zaliczają się między innymi nasze osłonki na doniczki, świeczniki, a także prezentowane w tej kategorii wazony.

 

Wazony – ręcznie zdobiona ceramika artystyczna

Wazony, jakie zaprojektowaliśmy i stworzyliśmy w naszym zakładzie, to unikalne kompozycje. Przyciągają uwagę zarówno wyszukanym kształtem, jak i bogatymi elementami dekoracyjnymi. Jak cała bolesławiecka ceramika są one ręcznie zdobione malowidłami, dla których inspiracją była natura. Powierzchnię smukłych i pękatych, niskich i wysokich, wąskich i szerokich a nawet nieforemnych wazonów zdobią słoneczniki, stokrotki i wiele innych kwiatów w pięknych kompozycjach kolorystycznych.

U nas znajdziesz wazony, które będą wspaniałą oprawą dla każdego gatunku kwiatów. Do bogatych bukietów wybierzesz delikatne zdobienia na jasnym tle, do pojedynczego kwiatu – wazon od podstawy po rant ozdobiony malowidłami. Ceramika artystyczna to jednak nie tylko naczynie na bukiety, ale też dekoracja sama w sobie, która - jak chińskie wazy z dawnych epok – uświetni każde wnętrze.


Szukaj
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

© 2022 wrceramika.com ::wszelkie prawa zastrzeżone
strzalka do gory
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies oraz przetwarzanie danych zgodnie z naszą Polityką Prywatności
Nie pokazuj więcej tego komunikatu