Strona główna » Katalog » Dekoracje
Kategorie
Szukaj
Nowości w sklepie

Dekoracje

Ręcznie malowana porcelana z Bolesławca

Manufaktura w Bolesławcu specjalizuje się w wytwarzaniu produktów ceramicznych. Mogą Państwo u nas zamówić między innymi: stylowy zestaw przyborów kuchennych, zestaw do herbaty, elementy dekoracyjne do wszystkich domowych pomieszczeń oraz bolesławieckie unikaty, których próżno szukać gdziekolwiek indziej na świecie. Nasza porcelana z Bolesławca to klasa sama w sobie. Zachwyci Państwa unikalne, sielskie wzornictwo. Proponowane przez nas wyroby zawdzięczają swój niepowtarzalny charakter specjalnej technice zdobienia. Polega ona na ręcznym nanoszeniu wzorów przez wytrawnych dekoratorów. Stąd też każda filiżanka, kubek z imieniem czy chlebak ceramiczny są wyjątkowe. O unikalności decydują też motywy, jakimi zdobione są nasze wyroby ceramiczne.

Polska ceramika artystyczna – motywy dekoracyjne

Stawiamy zarówno na unikalność, jak i różnorodność naszych wyrobów. Tworząc kolejne kolekcje, projektujemy też nowe motywy. To właśnie one sprawiają, że każdy zestaw filiżanek lub talerzy jest inny. Wzory, które trafiają na nasze wazy, puzderka czy kubki ceramiczne, tworzymy, czerpiąc pomysły z natury i wzornictwa ludowego. Wszystkie kompozycje cechuje wyjątkowa harmonia, rytmiczność i uporządkowanie.

Wykorzystujemy delikatne, drobne detale, które tworzą wieńce, obwódki lub pokrywają całą powierzchnię naczyń. Talerze głębokie, wazy czy dzbanki zdobione są też większymi elementami, takimi jak bukiety róż, bratków, krzaczków truskawek czy słoneczników. Kolory, w których powstaje porcelana bolesławiecka, to przede wszystkim feeria błękitów i zieleni z niewielkimi akcentami innych barw.


Szukaj
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

© 2022 wrceramika.com ::wszelkie prawa zastrzeżone
strzalka do gory
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies oraz przetwarzanie danych zgodnie z naszą Polityką Prywatności
Nie pokazuj więcej tego komunikatu