Strona główna » Katalog » Kształty » Filiżanki i podstawki
Kategorie
Szukaj
Nowości w sklepie

Filiżanki i podstawki

Filiżanki i podstawki

Filiżanki i podstawki - porcelana z Bolesławca

Jeżeli mała czarna, to tylko w naszych filiżankach.

Filiżanka to ten rodzaj naczynia, który od niepamiętnych czasów kojarzy się z wykwintnością i elegancją. W przeszłości pojawiała się na stołach królów, książąt i bogatych mieszczan, a w uboższych domach była zastępowana prostymi, pozbawionymi dekoracji odmianami. Swoje filiżanki ma też bolesławiecka ceramika, przepięknie kształtowana i ręcznie zdobiona motywami kwiatów i roślin. To unikatowe naczynia, których nie znajdziesz w ofercie masowych producentów. Dzięki ręcznemu malowaniu, każde z nich jest niepowtarzalne i jedyne takie na świecie.

Eleganckie wyroby ceramiczne do kawy i herbaty

Rytuał picia kawy lub herbaty podczas popołudniowego podwieczorku znany jest od stuleci. Chociaż dzisiaj niewiele osób ma czas na celebrowanie tradycji, warto znaleźć chwilę na kawę w pięknej oprawie, którą zapewni porcelana z Bolesławca. Efektowne, piękne w kształcie i ręcznie zdobione kubki i filiżanki, z dodatkiem podstawki oraz cukierniczki sprawią, że podwieczorek - z tradycyjnego spotkania z znajomymi - przekształci się w wyjątkową ucztę. Do filiżanek polecamy również talerze deserowe, mleczniki, czajniki i podgrzewacze do herbaty oraz inne wyroby ceramiczne, które urozmaicą stół i zapewnią komfort spożywania herbaty. Filiżanki i podstawki w naszym zakładzie są produkowane na półautomatach, co gwarantuje dużą powtarzalność kształtu, oraz wymagalną ilość w produkcji. Ucha do filiżanek są odlewane i doklejane ręcznie.


Szukaj
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

© 2022 wrceramika.com ::wszelkie prawa zastrzeżone
strzalka do gory
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies oraz przetwarzanie danych zgodnie z naszą Polityką Prywatności
Nie pokazuj więcej tego komunikatu