Strona główna » Katalog » Kształty » Dzbanki
Kategorie
Szukaj
Nowości w sklepie

Dzbanki

Dzbanki

Polska ceramika artystyczna – dzbanki

Jest takie przysłowie "dopóty dzban wodę nosi, dopóki mu się ucho nie urwie " - naszym dzbankom to nie grozi.

Dzbanki to naczynia, które okazują się szczególnie przydatne, gdy w upalny dzień mamy ochotę na chłodną lemoniadę, mleko lub maślankę. Te ceramiczne – z Bolesławca – są nie tylko bardzo praktyczne, ale także unikalne w kształtach i motywach dekoracyjnych. Jak cała porcelana bolesławiecka przyciągają uwagę rustykalnymi kształtami, wspaniałą kompozycją kolorów i ciepłym klimatem. Dzbanki z naszej kolekcji to wyroby ceramiczne, które rodzą się w dłoniach mistrzów rękodzieła, dzięki czemu przybierają jedyne w swoim rodzaju unikalne formy zdobnicze. To nie tylko wyjątkowa dekoracja stołu, ale również praktyczne naczynia, w których zawsze znajdzie się coś dobrego do picia.

Ręcznie zdobione wyroby ceramiczne

Kolekcja dzbanków została stworzona z myślą o różnych okolicznościach, w których niezbędne bywa naczynie na płyn. Małe i duże, pękate i strzeliste, z dziobkiem i bez – wszystkie dekorowane są wprawną ręką artystów, którzy na ich powierzchni umieścili wzory kwiatów, liści i owoców. Znajdziesz tu pojemny, pękaty dzban do wina, mały dzbanuszek na mleko i smukłe naczynie na wodę. Porcelana bolesławiecka posiada nie tylko walory użytkowe, ale jest również piękna i unikalna. Naczynia z naszej kolekcji są idealnym elementem dekoracyjnym do rustykalnej kuchni lub jadalni.

Nasze wyroby ceramiczne to połączenie artystycznego designu z komfortem użytkowania. Poza starannie przemyślanymi kształtami dzbanów, które sprzyjają przelewaniu napojów, są one również łatwe do mycia, bowiem doskonale znoszą warunki tradycyjnych zmywarek.

Sprawdź również wspaniałe wzory naszych kubków ceramicznych.


Szukaj
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

© 2022 wrceramika.com ::wszelkie prawa zastrzeżone
strzalka do gory
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies oraz przetwarzanie danych zgodnie z naszą Polityką Prywatności
Nie pokazuj więcej tego komunikatu