Unikatowe wyroby ceramiczne - zwierzyniec

 

Nawet alergik znajdzie u nas zwierzątko dla siebie.

 

Ceramiczna żaba to obrazek, który wielu z nas pamięta jeszcze z dzieciństwa. Porcelanowe zwierzaki często zajmowały honorowe miejsce na telewizorze, radioodbiorniku lub półce w pokoju. Nasza manufaktura w Bolesławcu ceni dawne tradycje i dodaje do nich nieco nowoczesności. Dlatego w asortymencie znajdziesz nie tylko żaby, ale też wiele innych ceramicznych zwierzątek. Każda figurka to ciekawe spojrzenie na kota, żółwia czy żabę, które przyjmują atrakcyjne formy i jeszcze ciekawsze dekoracje. Wyroby ceramiczne, które tworzą nasz zwierzyniec są malowane ręcznie, dlatego stanowią unikalne wzory do domowych kolekcji.

 

Słonie na szczęście, czyli porcelana z Bolesławca

 

Słoń z uniesioną trąbą to niepisany symbol wielkiego szczęścia, dlatego w naszym zwierzyńcu znajdziesz nie jednego, ale całą kolekcję tych wyjątkowych osobników. Możesz wybrać dowolny rozmiar figurki lub skomponować całe stado, które otoczy opieką Twoje mieszkanie. W zwierzyńcu czekają na Ciebie ryby, porcelanowe koty lub konie, a także wiele innych figurek w rozmaitych wielkościach, kolorach i kształtach. Ceramika artystyczna z Bolesławca do witryn i na półki to zarówno piękne artykuły ozdobne, jak i przemiłe zwierzaki - ręcznie malowane, dzięki czemu cechuje je unikalność.

 

Wszystkie nasze figurki powstają z zachowaniem perfekcji, dlatego tak bardzo przypominają swoich żywych odpowiedników, a jednocześnie są tak wyjątkowe i niepowtarzalne. Porcelana bolesławiecka to również idealny pomysł na prezent dla bliskiej osoby.

WR CERAMIKA S.C. J.K. Rutyna

Sklep 1
Tomaszów Bolesławiecki 99
59-720 Raciborowice Górne
Pon-Sob 6.00 - 14.00
Sklep 2
ul.Kościuszki 24B
59-700 Bolesławiec
Pon-Sob 9.00 - 17.00

tel/fax +48 75 738 94 61