Ceramika z Bolesławca - wazony

 

Każdy kwiat potrzebuje pięknej oprawy.

 

Kwiaty to nie tylko dowód uczuć, ale również sympatii, przyjaźni przeprosin lub sposób na uczczenie ważnego wydarzenia. Kiedy pojawiają się w domu lub firmie, potrzebują odpowiedniego wazonu. Znajdziesz go w tej kategorii naszych produktów. Polska ceramika artystyczna, z której słynie manufaktura w Bolesławcu to nie tylko zastawy stołowe, czajniki i podgrzewacze czy sztućce, ale również przedmioty, które pełnią niemal wyłącznie funkcje dekoracyjne. Do takich zaliczają się między innymi nasze osłonki na doniczki, świeczniki, a także prezentowane w tej kategorii wazony.

 

Wazony – ręcznie zdobiona ceramika artystyczna

 

Wazony, jakie zaprojektowaliśmy i stworzyliśmy w naszym zakładzie, to unikalne kompozycje. Przyciągają uwagę zarówno wyszukanym kształtem, jak i bogatymi elementami dekoracyjnymi. Jak cała bolesławiecka ceramika są one ręcznie zdobione malowidłami, dla których inspiracją była natura. Powierzchnię smukłych i pękatych, niskich i wysokich, wąskich i szerokich a nawet nieforemnych wazonów zdobią słoneczniki, stokrotki i wiele innych kwiatów w pięknych kompozycjach kolorystycznych.

 

U nas znajdziesz wazony, które będą wspaniałą oprawą dla każdego gatunku kwiatów. Do bogatych bukietów wybierzesz delikatne zdobienia na jasnym tle, do pojedynczego kwiatu – wazon od podstawy po rant ozdobiony malowidłami. Ceramika artystyczna to jednak nie tylko naczynie na bukiety, ale też dekoracja sama w sobie, która - jak chińskie wazy z dawnych epok – uświetni każde wnętrze.

WR CERAMIKA S.C. J.K. Rutyna

Sklep 1
Tomaszów Bolesławiecki 99
59-720 Raciborowice Górne
Pon-Sob 6.00 - 14.00
Sklep 2
ul.Kościuszki 24B
59-700 Bolesławiec
Pon-Sob 9.00 - 17.00

tel/fax +48 75 738 94 61