Ceramiczne talerze deserowe i inne – Bolesławiec

 

Czy obiad, czy kolacja, czy na co dzień, czy od święta wszystko będzie smakowało lepiej na naszych talerzach.

 

Talerz to podstawowy element każdej zastawy stołowej. Bez niego trudno wyobrazić sobie jakikolwiek posiłek - zarówno ten codzienny, jak i elegancki, z okazji rodzinnej uroczystości. Talerze deserowe są niezastąpione podczas serwowania słodkich deserów podobnie, jak znacznie bardziej urozmaicona zastawa stołowa – podczas podawania obiadu czy kolacji. Wyroby ceramiczne, jakie znajdziesz w tej kategorii to piękne, bogato dekorowane talerze głębokie, płytkie i deserowe, a także wyjątkowo praktyczne flaczarki do serwowania gęstych zup.

 

Ceramika z Bolesławca – talerze użytkowe i dekoracyjne

 

Nasza manufaktura w Bolesławcu to miejsce, w którym powstają przedmioty, które łączą w sobie wyjątkowe piękno z walorami użytkowymi. Dlatego też talerze deserowe i głębokie w kolekcji to prawdziwe dzieła sztuki, ręcznie malowane w kwiaty i liście lub zdobione pięknymi pejzażami. Możesz je wykorzystać podczas codziennych lub uroczystych kolacji, albo postawić w witrynie, tworząc unikalną ozdobę salonu czy jadalni. Do talerzy dołączysz też wazony ceramiczne lub osłonki doniczek w podobnym stylu zdobniczym. Dekoracyjną kompozycję w witrynie uzupełni nasz unikalny zwierzyniec.

 

Jeśli porcelana z Bolesławca jest podstawą uroczystej kolacji świątecznej w naszym asortymencie obok talerzy znajdziesz też inne elementy zastawy, jak cukierniczki, serwetniki, dzbanki i mleczniki czy wazy do serwowania zupy. Polska ceramika artystyczna sprawi, że Twój stół będzie wyjątkowy!

WR CERAMIKA S.C. J.K. Rutyna

Sklep 1
Tomaszów Bolesławiecki 99
59-720 Raciborowice Górne
Pon-Sob 6.00 - 14.00
Sklep 2
ul.Kościuszki 24B
59-700 Bolesławiec
Pon-Sob 9.00 - 17.00

tel/fax +48 75 738 94 61