Ceramiczne talerze deserowe i talerze głębokie – Bolesławiec

Czy obiad, czy kolacja, czy na co dzień, czy od święta – wszystko będzie smakowało lepiej na naszych talerzach. Wyroby ceramiczne, jakie znajdą Państwo w tej kategorii, to piękne, bogato dekorowane talerze głębokie, płytkie i deserowe, a także wyjątkowo praktyczne flaczarki do serwowania gęstych zup. Można je wykorzystać podczas zwykłych lub uroczystych kolacji, albo postawić w witrynie, tworząc unikalną ozdobę salonu czy jadalni.

Talerz to podstawowy element każdej zastawy stołowej. Bez niego trudno wyobrazić sobie jakikolwiek posiłek – zarówno ten codzienny, jak i elegancki, przygotowany z okazji rodzinnej uroczystości. Bolesławieckie talerze deserowe są niezastąpione podczas serwowania słodkich deserów. Z kolei nasze talerze głębokie doskonale sprawdzą się do podawania obiadu czy kolacji.

Ceramika z Bolesławca – talerze użytkowe i dekoracyjne

Nasza manufaktura w Bolesławcu to miejsce, w którym powstają przedmioty łączące w sobie wyjątkowe piękno z walorami użytkowymi. Dlatego też talerze deserowe i głębokie w kolekcji to prawdziwe dzieła sztuki, ręcznie malowane w kwiaty i liście lub zdobione pięknymi pejzażami. 

Jeśli porcelana z Bolesławca ma być podstawą uroczystej kolacji świątecznej, w naszym asortymencie obok talerzy znajdą Państwo też inne elementy zastawy, jak bolesławskie cukierniczki, serwetniki, dzbanki i mleczniki czy wazy do serwowania zupy. Polska ceramika artystyczna sprawi, że Państwa stół będzie wyjątkowy!

Do talerzy dołączą też Państwo nasze wazony ceramiczne lub osłonki doniczek, wykonane w podobnym stylu zdobniczym. Dekoracyjną kompozycję w witrynie uzupełni nasz unikalny zwierzyniec.

WR CERAMIKA S.C. J.K. Rutyna

Sklep 1
Tomaszów Bolesławiecki 99
59-720 Raciborowice Górne
Pon-Sob 6.00 - 14.00
Sklep 2
ul.Kościuszki 24B
59-700 Bolesławiec
Pon-Sob 9.00 - 17.00

tel/fax +48 75 738 94 61