Ceramiczne talerze deserowe i talerze głębokie – Bolesławiec

Kiedy ostatnio zwróciłeś uwagę na talerze, na których jesz codzienne posiłki? Jeśli do tej pory nie przywiązywałeś należytej uwagi do swojej zastawy stołowej czas to zmienić! Wyroby ceramiczne znajdujące się w naszej ofercie będą Ci służyć zarówno na co dzień, jak i od święta a każda serwowana na nich potrawa będzie smakować znakomicie.
Talerz to podstawowy element każdej zastawy stołowej. Bez niego trudno wyobrazić sobie jakikolwiek posiłek. Talerze głębokie i płaskie doskonale sprawdzą się do podawania zup oraz drugiego dania. A bogato zdobione talerze deserowe będą niezastąpione podczas serwowania słodkich deserów. W asortymencie mamy także praktyczne flaczarki do podawania gęstych zup i inne elementy ceramiki klasycznej.
Wszystkie dostępne w naszej ofercie elementy można wykorzystywać zarówno podczas spożywania codziennych posiłków, jak i w trakcie rodzinnych uroczystości. Można je również postawić w witrynie, tworząc unikalną ozdobę salonu czy jadalni.

Ceramika użytkowa z Bolesławca

Ceramika bolesławiecka stanowi doskonały przykład sprawnego połączenia walorów użytkowych z ponadprzeciętną estetyką. Dzięki temu tworzymy przedmioty codziennego użytku, które są jednocześnie piękne i wygodne w użytkowaniu. Któż by nie chciał mieć na swoim stole ręcznie malowanych dzieł sztuki zdobionych motywami roślinnymi, kwiatowymi oraz pejzażami? 

Nasz asortyment to kompleksowa oferta dla każdego, kto chce stworzyć małą oazę pięknej ceramiki w swoim domu. Dlatego też oprócz talerzy oferujemy także bolesławieckie cukierniczki, serwetniki, dzbanki i mleczniki oraz stylowe wazy do serwowania zup. Wszystkie piękne, wszystkie stylowe! 

WR CERAMIKA S.C. J.K. Rutyna

Sklep 1
Tomaszów Bolesławiecki 99
59-720 Raciborowice Górne
Pon-Sob 6.00 - 14.00
Sklep 2
ul.Kościuszki 24B
59-700 Bolesławiec
Pon-Sob 9.00 - 17.00

tel/fax +48 75 738 94 61