Pojemniki i puzderka – Bolesławiec

Piękna, stylowa kuchnia to marzenie wielu osób. Dlatego poza umeblowaniem przykłada się coraz większą wagę do akcesoriów kuchennych i dekoracji. Idealnym wyposażeniem rustykalnej kuchni jest porcelana z Bolesławca. Z naszymi pojemnikami każda kuchnia zyska na wystroju.

W tej kategorii produktów znajdą Państwo wyjątkowo praktyczne pojemniki i puzderka Bolesławiec, a także dekorowane buteleczki na oliwę i inne płynne przyprawy. To naczynia, które będą efektowną, bardzo elegancką ozdobą wnętrza, a jednocześnie zapewnią miejsce na słodycze i kuchenne dodatki. Nasze wyroby ceramiczne są ręcznie dekorowane, dlatego wnoszą do wnętrza artystyczny akcent i unikalne piękno.

Bolesławiecka ceramika – nie tylko do dekoracji

Uroda ceramiki z Bolesławca kryje się zarówno w unikalnych kształtach, często odbiegających od standardów, jak i w wyjątkowym zdobnictwie. Dekoracje, jakie znajdą Państwo na pojemnikach, puzderkach i buteleczkach, są wyjątkowe, bo z jednej strony czerpią z idealnego świata natury, a drugiej są doskonale skomponowane kolorystycznie. Wyroby ceramiczne z kolekcji pojemników i puzderek to zarówno klasyczne czworokątne naczynia z pokrywką, jak i pojemniki okrągłe, w kształcie serca czy jabłka, maselnice, naczynka na sól i pieprz, a także charakterystyczne baby, idealne do nakrywania jedzenia na talerzykach.

W kolekcji znajdują się delikatne kompozycje roślinne, jak i naczynia w całości pokryte ręcznie malowanym wzorem. Podobnie jak nasze dzbanki, wazy czy kubki Bolesławiec – są one zarówno bardzo funkcjonalne, jak i wyjątkowo ozdobne. Bolesławiecka porcelana jest łatwa do utrzymania w czystości. Pojemniki bez problemu możesz myć w zmywarce.

Produkty z tej kategorii świetnie komponują się z pozostałymi wyrobami tworzonymi z artystycznej pasji. Polecamy między innymi nasze serwetniki oraz cukierniczki.

WR CERAMIKA S.C. J.K. Rutyna

Sklep 1
Tomaszów Bolesławiecki 99
59-720 Raciborowice Górne
Pon-Sob 6.00 - 14.00
Sklep 2
ul.Kościuszki 24B
59-700 Bolesławiec
Pon-Sob 9.00 - 17.00

tel/fax +48 75 738 94 61