Porcelana z Bolesławca – galeria

Prawdziwe piękno przedmiotów można zobaczyć jedynie wzrokiem, dlatego przykładowe produkty, które tworzy nasza manufaktura w Bolesławcu, przedstawiamy na zdjęciach w galerii. To one pozwolą Państwu dostrzec urodę ręcznie malowanych filiżanek, kubków i misek nie tylko na półce sklepowej, ale w naturalnym otoczeniu – na drewnianym stole w ogrodzie, który zaprasza do chwili wypoczynku przy filiżance aromatycznej kawy. Na fotografiach porcelana bolesławiecka prezentuje całą swoją magię i ciepły, rustykalny charakter.

Wyroby ceramiczne w zestawach

Zdjęcia, jakie prezentujemy w galerii, przedstawiają specjalnie zaaranżowane dla Państwa sytuacje. Można zobaczyć, jak nasze bolesławieckie wyroby ceramiczne prezentują się na stole w towarzystwie wyszukanej potrawy lub w komplecie z innymi elementami kolekcji, takimi jak talerze deserowe, czy sztućce.  

Zachęcamy do zapoznania się z unikalnym pięknem i wyjątkowo polskim charakterem, jakim wyróżnia się bolesławiecka ceramika, a z pewnością zapragną Państwo mieć te wyroby w swoim domu.

Gotowe dania

Kubki

Miski

Komplety do kawy

WR CERAMIKA S.C. J.K. Rutyna

Sklep 1
Tomaszów Bolesławiecki 99
59-720 Raciborowice Górne
Pon-Sob 6.00 - 14.00
Sklep 2
ul.Kościuszki 24B
59-700 Bolesławiec
Pon-Sob 9.00 - 17.00

tel/fax +48 75 738 94 61