Porcelana z Bolesławca – galeria

 

Prawdziwe piękno przedmiotów można zobaczyć jedynie wzrokiem, dlatego przykładowe produkty, które tworzy nasza manufaktura w Bolesławcu, przedstawiamy na zdjęciach w galerii. To one pozwolą Ci dostrzec urodę ręcznie malowanych filiżanek, kubków i misek nie tylko na półce sklepowej, ale w naturalnym otoczeniu – na drewnianym stole w ogrodzie, który zaprasza do chwili wypoczynku przy filiżance aromatycznej kawy. Na fotografiach porcelana bolesławiecka prezentuje całą swoją magię i ciepły, rustykalny charakter.

 

Wyroby ceramiczne w zestawach

 

Produkty, jakie prezentujemy w galerii to specjalnie zaaranżowane dla Ciebie sytuacje, w których masz okazję zobaczyć nasze wyroby ceramiczne na stole, w towarzystwie wyszukanej potrawy lub w komplecie z innymi elementami kolekcji. Prezentujemy piękne zestawy do kawy i herbaty, w których znajdziesz porcelanowe filiżanki, czajniki i cukierniczki. Nasze półmiski doskonale komponują się z zestawem przekąsek sushi czy pieczoną na grillu rybą. Przedstawiamy też kolekcje misek w różnych rozmiarach i kubki ceramiczne do herbaty, kawy czy grzanego wina.

 

Poznaj unikalne piękno i wyjątkowo polski charakter, jakim wyróżnia się bolesławiecka ceramika, a z pewnością zapragniesz mieć je w swoim domu.

 

Zapraszamy do galerii!

Gotowe dania

Kubki

Miski

Komplety do kawy

WR CERAMIKA S.C. J.K. Rutyna

Sklep 1
Tomaszów Bolesławiecki 99
59-720 Raciborowice Górne
Pon-Sob 6.00 - 14.00
Sklep 2
ul.Kościuszki 24B
59-700 Bolesławiec
Pon-Sob 9.00 - 17.00

tel/fax +48 75 738 94 61