Artykuły ozdobne z Bolesławca

 

Nie wszystkie z oferowanych przez nas artykułów to produkty użytkowe. W naszym asortymencie znaleźć można również ceramiczne artykuły ozdobne nawiązujące stylistyką do aranżacji z przeszłości. Są one także doskonałą formą podkreślania własnych pasji czy indywidualnych cech charakteru. Nierzadko to również przedmioty stricte kolekcjonerskie oraz pamiątkowe stanowiące wspomnienie odwiedzanych miejsc czy okazjonalnych spotkań.
Artykuły ozdobne z Bolesławca to wyjątkowy przykład ceramiki artystycznej, która pełnymi garściami korzysta z doświadczeń minionych pokoleń, jednakże nie stroni również od nowoczesnych trendów. Nadrzędnym celem naszych ręcznie malowanych ceramicznych breloczków, malutkich aniołków, dzwonków, zegarów oraz dekoracji świątecznych jest sprawianie przyjemności.

 

Ceramika dekoracyjna 

 

Przedmioty z ceramiki powstające w naszej bolesławieckiej manufakturze to produkty zdobione ręcznie, które mają dużą wartość artystyczną. To coś, co zdecydowanie odróżnia je od ceramiki produkowanej i zdobionej masowo. Dlatego też doskonale nadają się na prezent, unikalną pamiątkę z podróży lub dekorację świąteczną. W naszej kolekcji nie brakuje również bibelotów, które dodatkowo mogą pełnić funkcję użytkową tj. naparstek do szycia czy miniaturowe kubeczki i filiżanki, idealne na porcję zapałek lub wykałaczek.
Kolekcjonowanie słoników z ceramiki czy malutkich aniołków jest nie tylko modne. Badania pokazują, że obcowanie z pięknymi przedmiotami ma dodatkowo działanie terapeutyczne i wyzwala pozytywne emocje. Możliwości w tym zakresie są naprawdę spore. Możesz kolekcjonować kubki ceramiczne, zwierzaki z ceramiki, ale również małe i duże aniołki, które zajmą miejsce w gablocie, witrynie lub na półce z książkami. Wybór należy do Ciebie!

WR CERAMIKA S.C. J.K. Rutyna

Sklep 1
Tomaszów Bolesławiecki 99
59-720 Raciborowice Górne
Pon-Sob 6.00 - 14.00
Sklep 2
ul.Kościuszki 24B
59-700 Bolesławiec
Pon-Sob 9.00 - 17.00

tel/fax +48 75 738 94 61