Strona główna » WR CERAMIKA S.C. J.K. Rutyna Bolesławiec

WR CERAMIKA S.C. J.K. Rutyna Bolesławiec

WR CERAMIKA S.C. J.K. Rutyna Bolesławiec – krótko o nas

Bazujemy na ponad 40-letnim (rok założenia 1978) doświadczeniu w produkcji ceramiki. Nasze wyroby są ręcznie malowane w unikatowych dekoracjach o motywach roślinnych i kwiatowych, które opracowywane są w tutejszym zakładzie. Wyroby ceramiczne zdobimy także w tradycyjne bolesławieckie stempelkowe wzory. Współpracujemy z licznymi odbiorcami zagranicznymi i krajowymi, którym gwarantujemy wysoką jakość produktów i stabilność współpracy. W naszej ofercie znajdą Państwo oprócz ceramiki stołowej, także ciekawe wyroby dekoracyjne np. wazony, osłony na doniczki, ozdoby świąteczne.

Ceramika Bolesławiec to wspaniały pomysł na prezent oraz dekorację domu. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, a także do kontaktu z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące ceramiki bolesławieckiej i pomożemy w wyborze produktów, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

 


Przejdź do strony głównej
© 2022 wrceramika.com ::wszelkie prawa zastrzeżone
strzalka do gory
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies oraz przetwarzanie danych zgodnie z naszą Polityką Prywatności
Nie pokazuj więcej tego komunikatu