Strona główna » Od talerza do cukierniczki - unikalna ceramika z Bolesławca

Od talerza do cukierniczki - unikalna ceramika z Bolesławca

Od talerza do cukierniczki - unikalna ceramika z Bolesławca


Wyroby ceramiczne, które powstają w naszej manufakturze, to bogata kolekcja naczyń tworzonych z myślą o uszlachetnianiu każdej zastawy stołowej. Wśród tworzonych wzorów znajdują się zarówno tradycyjne talerze deserowe, cukierniczki, kubki ceramiczne, jak i elementy przeznaczone na specjalne okazje: serwetniki, świeczniki, czy porcelanowe wazy.

W kolekcji różnych kształtów znajdą Państwo przepiękne, ręcznie malowane filiżanki, dzbanki i mleczniki, dzięki którym tradycyjna poobiednia herbatka zyska odpowiednią oprawę. Polecamy również bogato zdobione chlebaki ceramiczne, maselniczki, kuwety i zapiekanki oraz wiele innych naczyń. To one odmienią klimat Państwa kuchni lub jadalni, nadając im ciepłego, rustykalnego charakteru. Ceramika z Bolesławca to również ręcznie malowane osłonki na doniczki, wazony, zdobione puzderka i pojemniki na domowe drobiazgi, słodycze czy biżuterię.


Dekoracyjne unikaty z Bolesławca


Podstawą tworzonego w naszej firmie asortymentu są naczynia i zastawa stołowa, jednak komponując ciekawe wzory produktów, idziemy krok dalej, projektując naczynia i detale dekoracyjne. Znajdą Państwo u nas prawdziwe unikaty.

Ceramiczne unikaty Bolesławca to między innymi wspaniały, bogaty w formy zwierzyniec, spośród którego mogą Państwo wybrać swojego ulubionego towarzysza na biurko, półkę kuchenną czy stolik nocny. U nas rodzą się ceramiczne koty i żaby, egzotyczne żółwie i słonie, a także kolorowe rybki i motyle. Dekoracyjne wyroby ceramiczne, które znajdą Państwo w naszym asortymencie stanowią nie tylko wspaniałą dekorację wnętrz, ale są też idealnym pomysłem na udany prezent.

Przejdź do strony głównej
© 2022 wrceramika.com ::wszelkie prawa zastrzeżone
strzalka do gory
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies oraz przetwarzanie danych zgodnie z naszą Polityką Prywatności
Nie pokazuj więcej tego komunikatu