Kubki ceramiczne i jajeczniki z Bolesławca

 

Każdy gość w Twoim domu zasmakuje w kawie i herbacie podanej w naszych kubkach z ceramiki bolesławickiej.

Spożywanie codziennej herbaty lub kawy jest ważną częścią dnia większości z nas. Po latach sięgania po te same szklanki lub kubki przestajemy zauważać, jak wielką przyjemność może nam sprawiać ten poranny czy popołudniowy rytuał. Wystarczy jednak ceramika z Bolesławca, by przywrócić jego moc i pozwoli znów cieszyć się pozytywną energią chwili. Kubki ceramiczne, które znajdziesz w naszej kolekcji z pewnością mają zdolność do tworzenia niepowtarzalnego klimatu, w którym tradycyjna kawa lub herbata smakuje o wiele lepiej.

 

Kubki z imieniem, kufle, jajeczniki dla każdego

 

Wśród wzorów z kolekcji znajdziesz zarówno te delikatne, subtelnie zdobione, jak i bogate w motywy kwiatowe czy roślinne. Na zamówienie przygotujemy również kubek z imieniem, który będzie Twoją wizytówką lub osobistym prezentem dla bliskiej Ci osoby.

 

Obok kubków do kawy i herbaty polecamy również piękne, ręcznie malowane kufle z widokiem, kubki do grzanego wina, kubki ceramiczne z zaparzaczami wielobarwne jajeczniki, dzięki którym każdy posiłek zyska efektowną oprawę. Do większości modeli dobierzesz też talerze i inne naczynia w tym samym stylu wzorniczym. Kubki ceramiczne w naszym zakładzie produkowane są na półautomatach (oprócz kubka do wina oraz Trójkąta), co gwarantuje dużą powtarzalność kształtu, oraz wymagalną ilość w produkcji. Ucha do kubków są odlewane i doklejane ręcznie.

WR CERAMIKA S.C. J.K. Rutyna

Sklep 1
Tomaszów Bolesławiecki 99
59-720 Raciborowice Górne
Pon-Sob 6.00 - 14.00
Sklep 2
ul.Kościuszki 24B
59-700 Bolesławiec
Pon-Sob 9.00 - 17.00

tel/fax +48 75 738 94 61