Kubki ceramiczne i jajeczniki z Bolesławca

Trudno wyobrazić sobie większą przyjemność niż poranna kawa lub herbata wypita wprost z ulubionego kubka. Nie inaczej jest w przypadku podejmowania gości. Dlatego kubki ceramiczne z Bolesławca należą do jednych z najchętniej wybieranych produktów znajdujących się w naszej ofercie. 

Stylowa ceramika z Bolesławca jest w stanie zamienić codzienną czynność tj. picie kawy lub herbaty w poranny czy popołudniowy rytuał. Dlatego też po latach sięgania po te same filiżanki, kubki i szklanki warto wzbogacić swoją kuchnię o nowe elementy, które wniosą do naszego życia pozytywną energię i uśmiech za każdym razem, gdy będziemy po nie sięgać. Z takich drobnych, radosnych chwil składa się spełnione życie, dlatego warto zadbać o to, by było ich jak najwięcej! 

 

Kubek w kwiaty, kubek z imieniem  

Nasze kubki ceramiczne powstają na półautomatach (oprócz kubka do wina oraz Trójkąta), dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować zarówno powtarzalność kształtów, jak i odpowiednią ilość produktów. Jeśli zaś chodzi o ucha do kubków, to są one odlewane osobno i doklejane ręcznie. 

Wzornictwo oferowanych kubków obejmuje zarówno delikatne zdobienia, jak i bogate motywy kwiatowe oraz roślinne. Dzięki temu każdy klient jest w stanie znaleźć wśród nich te, które najlepiej wpisują się w jego indywidualne preferencje estetyczne oraz aktualne wymagania. Na zamówienie przygotujemy również stylowy kubek z imieniem, który będzie Państwa wizytówką lub osobistym prezentem dla bliskiej osoby.

Obok kubków do kawy i herbaty polecamy również: 

• kufle,
• stylowe kubki do grzanego wina, 
• praktyczne kubki ceramiczne z zaparzaczami,
• wielobarwne jajeczniki, dzięki którym każdy posiłek zyska efektowną oprawę.

Do większości produktów z asortymentu można dobrać także talerze głębokie z Bolesławca i inne naczynia w tym samym stylu wzorniczym.
W przypadku zainteresowania konkretnymi produktami zachęcamy do kontaktu. Chętnie pomożemy dobrać oczekiwaną stylistykę oraz przygotujemy korzystną ofertę zakupu naszego asortymentu.

WR CERAMIKA S.C. J.K. Rutyna

Sklep 1
Tomaszów Bolesławiecki 99
59-720 Raciborowice Górne
Pon-Sob 6.00 - 14.00
Sklep 2
ul.Kościuszki 24B
59-700 Bolesławiec
Pon-Sob 9.00 - 17.00

tel/fax +48 75 738 94 61