Kubki ceramiczne i jajeczniki z Bolesławca

Każdy gość w Państwa domu rozsmakuje się w kawie i herbacie podanej w naszych produktach. Kubki Bolesławiec to najlepszy wybór dla osób ceniących sobie tradycyjne piękno.

Codzienne spożywanie herbaty lub kawy jest ważną częścią dnia większości z nas. Po latach sięgania po te same szklanki lub kubki przestajemy zauważać, jak wielką przyjemność może sprawiać ten poranny czy popołudniowy rytuał. Wystarczy jednak ceramika z Bolesławca, by móc na nowo cieszyć się pozytywną energią chwili. Kubki ceramiczne, które znajdą Państwo w naszej kolekcji, mają zdolność do tworzenia niepowtarzalnego klimatu, w którym tradycyjna kawa lub herbata smakuje o wiele lepiej.

Kubki ceramiczne powstają na półautomatach (oprócz kubka do wina oraz Trójkąta), co gwarantuje dużą powtarzalność kształtu oraz wymagalną ilość w produkcji. Ucha do kubków są odlewane i doklejane ręcznie.

Kubki z imieniem, kufle, jajeczniki dla każdego

Wśród wzorów z kolekcji znajdują się zarówno te delikatne, subtelnie zdobione, jak i wyroby bogate w motywy kwiatowe czy roślinne. Na zamówienie przygotujemy również kubek z imieniem, który będzie Państwa wizytówką lub osobistym prezentem dla bliskiej osoby.

Obok kubków do kawy i herbaty polecamy również piękne, ręcznie malowane kufle z widokiem, kubki do grzanego wina, kubki ceramiczne z zaparzaczami oraz wielobarwne jajeczniki, dzięki którym każdy posiłek zyska efektowną oprawę. Do większości modeli można dobrać także talerze głębokie z Bolesławca i inne naczynia w tym samym stylu wzorniczym.

WR CERAMIKA S.C. J.K. Rutyna

Sklep 1
Tomaszów Bolesławiecki 99
59-720 Raciborowice Górne
Pon-Sob 6.00 - 14.00
Sklep 2
ul.Kościuszki 24B
59-700 Bolesławiec
Pon-Sob 9.00 - 17.00

tel/fax +48 75 738 94 61